fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

CAG Logistics Avrupa'da parsiyel ağını genişletiyor

Soycan > Haberler > Soycan Şirketler Grubundan Haberler > CAG Logistics Avrupa’da parsiyel ağını genişletiyor
Yayınlayan: adminsoycan
Kategori: Soycan Şirketler Grubundan Haberler
CAG_Logistics_Parsiyel_Taşımacılık_1920x1080

Parsiyel taşımacılıkta ağırlıklı olarak Romanya ve Polonya’da hizmet veren şirket, Almanya, Hollanda, Belçika, Litvanya ve Letonya’yı da rotalarına dahil etti.

Soycan Şirketler Grubu’nun 1952 yılından bu yana “Zamanında, doğru yerde!” mottosuyla lojistik ve tedarik zinciri yönetimi alanında faaliyet gösteren üyesi CAG Logistics, komple ve parsiyel taşımacılık rotalarını genişletmeye devam ediyor. Ağırlıklı olarak Romanya ve Polonya hatlarında sürdürdüğü parsiyel taşımacılık ile müşterilerine güvenilir ve uygun maliyetli taşımacılık hizmeti sunan şirket, Avrupa’daki hizmet ağını yeni parsiyel rotaları ile büyütüyor. Rotalarına Almanya, Hollanda, Belçika, Litvanya ve Letonya’yı da ekleyen CAG Logistics, bu ülkelere ihracat yapan firmalara avantajlı navlunlar sunmayı hedefliyor.

CAG Logistics, yeni rotalarla gücünü daha çok ülkeye ulaştırıyor

Parsiyel taşımacılık hizmeti verecekleri yeni ülkeler hakkında değerlendirme yapan Soycan Şirketler Grubu ve CAG Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Soycan, “Bugüne dek ağırlıklı olarak Romanya ve Polonya’ya parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyorduk. Yeni yatırımımızla birlikte komple taşıma yaptığımız Almanya, Hollanda, Belçika, Litvanya ve Letonya ülkelerine parsiyel hizmet de vermeye başladık. CAG Logistics olarak komple taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde de uzun yıllara dayalı tecrübemiz, geniş servis ve güçlü acente ağımız, uzman ve deneyimli kadromuz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacağız. Böylelikle Türkiye’nin dış ticaret hacmine yaptığımız katkı daha da artacak” dedi.

Şirketler parsiyel taşımacılık ile maliyet ve zamandan ciddi tasarruf yapıyor

Parsiyel taşımacılık hizmetinin bugün dünyanın pek çok noktasına ulaşma imkânı sunduğunu kaydeden Soycan, avantajları ise şu şekilde özetledi: “Parsiyel taşımanın şirketlere en büyük avantajı hiç kuşku yok ki uygun maliyetlere sahip olması. Fiyatlandırma yaparken, aracın tamamı yerine yüke göre bir bütçe ortaya çıkıyor. Bu da daha az yüke sahip firmalar için çok daha uygun fiyata taşımacılık operasyonlarını gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor. Parsiyel taşımacılık, mali açıdan tasarruf sağladığı gibi zamandan da tasarruf imkânı veriyor. Lojistik operasyonlarda ideal rota planlaması yapılarak taşıma süreleri optimize ediliyor. Böylece yüklerin istenilen noktaya gönderilmesi sırasında sürecin kısalması ve daha kolay tamamlanmasına olanak tanıyor. Bunun yanı sıra denizyolu, havayolu ve karayolu taşımacılığı gibi farklı taşıma türleri kullanılarak yapılabilmesi de bu hizmetimizi öne çıkarıyor. Bu sayede gönderilen ürünler istenilen her noktaya oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılıyor.”

other languages Other Languages