fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

Genç Yetenek Programı

Soycan > Genç Yetenek Programı

‘Youngstormers’ – Genç Yetenek Programı

Genç Yetenek Programı

Genç aklı ve yenilikçi düşünceleriyle ekibimize değer katacak Youngstormer’lar, “yeni bir bildiriminiz” var!

Instagram’da paylaştığın içerikleri merakla takip ediyor, Twitch’te yayınlarını heyecanla izliyoruz. TikTok’ta danslarına eşlik edip, YouTube’da kanalına abone olmayı unutmuyoruz. Yeteneklerinle birlikte yaratıcılığını sergilediğin bu çevrimiçi dünyayı heyecanla takip ediyoruz. Çevrimiçi dünyada ortaya koyduğun yaratıcılığı kurumsal dünyada devam ettirmen ve yeteneğinle çevrimdışı dünyaya da imza atabilmen için sana Soycan Şirketler Grubu’nun kapılarını açıyoruz.

Soycan Şirketler Grubu olarak, kendi ifade alanını kendi yaratan, yaptıkları ile sistemi yeniden şekillendiren, sürekli öğrenen, yenilikleri takip etmekten öte yeniliği kendisi yaratan, oyunun kurallarını kendisi belirleyen ve en önemlisi de hayatının merkezine “brainstorming”i koyan gençleri arıyoruz.

Eğitim sürecinde yeteneklerinin bir kısmını keşfetmiş olsan da, eminiz senin bile fark etmediğin çok fazla yeteneğin var. Bu yetenek keşfine seninle birlikte çıkmak istiyoruz. İş hayatında potansiyelini keşfedip yeteneklerini ortaya çıkartacağın tüm kariyer yolculuğun boyunca bu yolu seninle birlikte yürümek istiyoruz.

Yenilikçi bakış açın ve vizyoner fikirlerinle, hayata geçirmek istediğin hayallerinle, öğrenmeye ve gelişmeye olan hevesinle gel, geleceği beraber yaratalım!

Başvuru kabul edilecek bölümler:

Lojistik, İktisat-İşletme, Pazarlama, İletişim, Güzel Sanatlar, Mühendislik, Matematik, Sosyoloji, Uluslararası Dış Ticaret, Bilişim, Satış, Halkla İlişkiler, Mütercim Tercümanlık, Muhasebe.

Ne vaat ediyoruz?

  • Karşısındakini bir çalışandan önce, insan olarak gören kurum kültürü
  • Adil bir çalışma ortamı
  • Yatay organizasyon yapısı
  • Her koşulda şeffaflık, söz hakkı
  • Gizli potansiyelini keşfetme ve ortaya koyma fırsatı
  • Genel Müdürlük pozisyonuna kadar açık kariyer güzergahı
  • Kâr ettirdiği kadar kazanma fırsatı

“Youngstormers – Genç Yetenek Programı”na başvurmak için, neden bu programa katılmak istediğinizi anlatan kısa bir önyazı ile ik@soycan.com adresine mail gönderebilirsiniz.

other languages Other Languages