fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

SARPEDON GLOBAL TRADE

Soycan > SARPEDON GLOBAL TRADE
SARPEDON Global Trade Logo

Sarpedon Global Trade, Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Belarus ve Ukrayna şirketleri aracılığıyla farklı branşlarda, farklı emtiaların ticaretini yapmakta; ağaç ve orman ürünlerini AB, Orta Doğu, Uzak Doğu, Amerika ve İngiltere’deki büyük firmalara tedarik etmekte; Belarus ve Ukrayna özelinde ağaç işleme makinelerinin distribütörlüğünü üstlenmekte; Wooden Republic markasıyla ahşap ürünleri üretimi ve satışı gerçekleştirmekte; yerel ve global ölçekte e-ticaret alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca dünyanın en büyük oyuncak kalıp üreticisi olan Polesie markasıyla yaptığı distribütörlük anlaşması ile Türkiye ve dünyada hem online hem offline kanallarda oyuncak satışı gerçekleştirmektedir.

Misyonu, müşterilerine endüstriyel hammaddeler ile istikrarlı ve kesintisiz bir tedarik sağlarken; uygun ürün kalitesi ve düzenli teslimatlar için devlet ve özel ürün tedarikçileriyle yakın iş birliği yapmaktır.

Uygun ürün kalitesi ve düzenli teslimatlar için devlet kurumları ve özel ürün tedarikçileriyle yakın iş birliği yapan Sarpedon Global, Belarus Evrensel Ticaret Borsası’nın Türkiye’deki tek yetkili broker’ıdır ve ülkeler arasındaki alım-satım hizmetlerinde farklı ürün gruplarını, farklı ülkelerden tedarik ederek şirketler için kesintisiz tedarik zinciri kurgusu oluşturmaktadır.

Soycan Şirketler Grubu’nun lojistik ve uluslararası ticaretteki kabiliyetlerini bir araya getirmesi, pandemiyle ivme kazanan ve büyük bir potansiyel gördüğü e-ticaret alanına yatırım yapması sonucunda Sarpedon Global Trade’in markalarından biri olan Sarpedon Kids doğmuş ve www.sarpedonkids.com 2021 Şubat ayında e-ticaret platformu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Sarpedon Global yakın zamanda Amerika ve İngiltere şirketleri üzerinden Sarpedon Kids markalarıyla çeşitli ürün gruplarında ticari faaliyetlerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Amazon Türkiye ile kurduğu yakın ilişkiler ve Amazon’a sunduğu nitelikli hizmet neticesinde “Vendor Satıcı” olarak belirlenen Sarpedon, pek çok önemli Türk markasının resmi Amazon temsilciliği ile markalara ait oyuncak, kitap ve diğer ürünlerin Amazon’a toptan satışını (B2B) gerçekleştirmekte; bunun yanı sıra Amazon, Hepsiburada, Trendyol, Çiçek Sepeti gibi pazaryerlerinde de seçkin markaların ürünlerini son tüketiciyle buluşturmaktadır. Sarpedon, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Amazon US ve Amazon UK üzerinden de B2B ve B2C satış faaliyetlerine başlamıştır.

www.sarpedonglobal.com
info@sarpedonglobal.com

Markalarımız

Sarpedon Kids Logo
Wooden Republic

TÜRKİYE

SARPEDON DIŞ TİCARET A.Ş.

Değirmenyolu Cad. Birman İş Merkezi
23/1-9 K:3 İçerenköy, Ataşehir, İstanbul
+90 (216) 577 14 44

BİRLEŞİK KRALLIK

SARPEDON GLOBAL LTD

UKRAYNA

SARPEDON LLC

08128, Kiev region, Kyiv-Svyatoshinsky district,
v.Mila, st. Komarova, d. 23K

BULGARİSTAN

SARPEDON LTD

Sofia – 1233, Serdika, Vranya Str. 73

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

SARPEDON GLOBAL CORP.

other languages Other Languages