fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

Sosyal Sorumluluğa Bakış Açımız

Soycan > Sosyal Sorumluluk > Sosyal Sorumluluğa Bakış Açımız

Sosyal Sorumluluğa Bakış Açımız

Sosyal Sorumluluğa Bakış Açımız

Soycan Şirketler Grubu olarak, tüm faaliyetlerimizde insana ve topluma karşı olan sorumluluğumuzu göz önünde bulundurarak çalışır, hayata geçirdiğimiz her projenin çalışanlarımıza ve topluma katkıda bulunmasını hedefleriz. Aldığımız her kararı sosyal sorumluluk anlayışımızla değerlendirir ve en faydalı sonuçlara ulaşmayı amaçlarız.

Hayata geçirdiğimiz projelerimizde öncelikli amacımız; gelecek nesillerin, insana ve topluma karşı daha duyarlı, bilinçli ve farkındalığı yüksek bireyler olarak yetiştirilmelerine katkı sağlamak, geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine ve mutluluklarına dair adımları birlikte atmaktır.

Soycan Ailesi ve Şirketler Grubu olarak, herkesin kendi imkân ve kapasitesi ölçüsünde çalışıp üreterek, ülkemizin sosyal, ekonomik, kültürel ve toplumsal olarak kalkınmasına katkıda bulunması gerektiğine inanıyoruz. Mezun olan öğrencilerimizin iş hayatında yerlerini alarak hayatlarını idame ettirme yönündeki çabalarını insan kaynakları politikalarımızla destekliyoruz. Bu anlayış çerçevesinde desteklerimize devam ederken, tüm iş insanları ve vatandaşlarımıza da güzel bir örnek teşkil etmeyi umuyoruz.

Sosyal sorumluluk uygulamalarımızda esas aldığımız temel ilkelerimiz şunlardır:

  • Kurumsal sosyal sorumluluk ilkesi çerçevesinde toplumumuzun gelişimi için çaba göstermek.
  • Toplumumuzu ekonomik ve sosyal anlamda ileriye götürecek projeler üretmek, geliştirmek veya bu tür projelere destek vermek.
  • Eğitim alanında çalışmalar yaparak, çağdaş nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak,
  • Farklılıkları fark edebilmek, farklılıklara saygı duymak ve başkalarının gözleriyle de dünyayı görebilmek yani empati kurabilmek.
  • Sosyal sorumluluk projeleri ile üreten ve değişim sağlayan çocukların yapabileceklerinin farkına varmalarını sağlamak, daha güçlü ve özgür bireyler yetişmesine katkıda bulunmak.
  • Tüm sosyal sorumluluk çalışmalarımızın ölçülebilir ve sürdürülebilir etki yaratmasına özen göstermek.
other languages Other Languages