fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

Hakkımızda

Soycan > Hakkımızda
Soycan Logo RGB

Hakkımızda

Soycan Şirketler Grubu; lojistik ve tedarik zinciri yönetimi, uluslararası ticaret, otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren 14 şirketiyle (Türkiye, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık) ulusal ve kıtalararası ticaret yapmaktadır.

1952 yılında temelleri atılmış olan Soycan Şirketler Grubu, kurulduğu günden bu yana dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden aldığı güçle yola devam etmektedir. Grup, bünyesinde bulunan şirketlerin ve ortak kuruluşların başarılı entegrasyonu ile olduğu kadar, çalışma sahası üzerindeki operasyon gücüyle de fark yaratmaktadır. Anadolu’nun çok kültürlü ticari geleneğini yakın coğrafya ülkelerine ve ardından tüm dünyaya taşırken, uluslararası ticaret alanında hizmet üreten ve bağımsız projeler yürüten şirketler arasında oluşturduğu başarılı akış dinamiğiyle de ülkeler arası ticarete katkı sağlamaktadır.

Yılların getirdiği tecrübe ve sahip olduğu geniş operasyon ağı sayesinde doğru lokasyonda, doğru ürünü, en uygun tedarik yöntemi ve etkili proje yönetimiyle birleştirme konusunda uzmanlaşan Soycan Şirketler Grubu; global ticaret sisteminin tüm yeniliklerini yakından takip etmekte, bu alanlardaki tecrübesini müşterileri ve partnerleriyle paylaşmaktadır.

%100 Türk sermayesi ve bağımsız yapısıyla, faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde yerel ve uluslararası iş birliği yaklaşımını benimseyen Soycan Şirketler Grubu, hizmet sunduğu tüm sektörlerde yenilikçi çözümler üreterek her geçen gün kendini yenilerken, çatısı altında yer alan tüm şirketleriyle küresel çapta rekabet edebilir bir noktaya ulaşmıştır. Faaliyet gösterdiği ülkelerde yerel olma stratejisi çerçevesinde lokal ekiplerle hizmet veren grup, 15 ayrı ülkeyle bilfiil aktif ticaret yapan stratejik bir partner konumundadır.

other languages Other Languages