fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

Yönetim Kurulu Başkanımızdan Mesaj

Soycan > Yönetim Kurulu Başkanımızdan Mesaj

Yönetim Kurulu Başkanımızdan Mesaj

Yılmaz Soycan

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

Anadolu’da, Bolu’nun küçük bir kasabasında temelleri atılan Soycan Şirketler Grubu, bugün 70 yıllık ticari geçmişiyle farklı sektörlerde iş yapabilme kabiliyeti kazanmış, yerel bir şirketten kıtalar arası ticari faaliyet yapan bir şirketler grubuna dönüşmüştür.

Kurulduğu günden bu yana dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden aldığı güçle hızla büyüyen grubumuz, emin adımlarla yeni hedeflerine doğru duraksamadan ilerlemeye devam etmektedir. Anadolu’nun ticari geleneğinin bir yansıması olan çok kültürlü yapısını yakın coğrafya ülkelerinde gerçekleştirdiği ticari faaliyetlerle perçinleyen grubumuz, bugün Amerika ve İngiltere pazarlarına açılarak hedeflerini büyütüyor.

Sahip olduğumuz köklü geçmişimizden aldığımız güçle her zaman daha iyiyi aramak, kalitenin izinde ilerlemek, gelişmek, dönüşmek, değişen koşullara uyum sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda, etki alanı her geçen gün daha da genişleyen ve inovasyon lideri kimliğiyle kararlı atılımlar yapan bir şirketler grubu haline gelmiş bulunmaktayız.

Soycan Şirketler Grubu olarak yaptığımız tüm işlerde “Be global, act local” anlayışını benimsiyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda lokal insan kaynağıyla hizmet sunuyoruz ve global bakış açımızdan asla ödün vermeden dünya standartlarında yakaladığımız hizmet kalitesini korumaya çalışıyoruz. Tedarik zincirinin her aşamasında kaliteli ürün/hizmeti rekabetçi fiyatlarla, sürdürülebilir şekilde sunuyoruz. Faaliyet alanımız her ne olursa olsun, satış sonrası hizmetler, müşteri deneyimi ve memnuniyetini işimizin odağına koyuyoruz. Çünkü içinde bulunduğumuz çağda, hangi işi yapıyor olursak olalım, tüm işlerin ve tüm ilişkilerin kalbinde “kusursuz deneyimin” yattığını biliyoruz. Bu nedenle, her geçen gün sunduğumuz müşteri deneyimini iyileştirerek daha iyisini sunmak için çabalıyoruz. “Multi-dil, multi-kültür” anlayışıyla farklı lokasyonlar ve farklı kültürlerle çalışabilme esnekliği sağlıyoruz.

Soycan Şirketler Grubu olarak ilk günden bu yana yatırım yaptığımız en büyük değer ise ‘insan’, çünkü her başarılı işin arkasında doğru insanların doğru işlere kanalize edildiği, sinerjisi yüksek bir ekip olduğunu biliyoruz. Grubumuzun temel insan kaynağı stratejisi, mevcut ve potansiyel çalışanları için “Mükemmel İşveren” konumunu sürekli ve sürdürülebilir kılmaktır. Adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanın değer yaratarak grubun geleceğine katkı sağladığı ve değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, her alanda güçlü ve etkili bir liderlik sergileyen, Soycan’ın sahiplendiği değerleri sahiplenerek, kurum kültürü ve bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmak Soycan Şirketler Grubu’nun insan kaynakları stratejisinin temel hedefidir.

Soycan’ın büyüme yolculuğuna eşlik eden tüm çalışanlarımıza, paydaşlarımıza, yolculuğumuzun itici gücü Soycan güçlendiricilerine, destekleriyle her daim yanımızda olan iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve hissedarlarımıza teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde de onların desteğiyle sürdürülebilirliği, teknolojiyi ve inovasyonu odağımıza alarak, dönüşmeye, gelişmeye ve yeni başarılara imza atmaya devam edeceğiz.

Yılmaz SOYCAN
Yönetim Kurulu Başkanı

other languages Other Languages