fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

Soycan'a Bakış

Soycan > Soycan’a Bakış

Soycan Şirketler Grubu, bugün 70 yıllık ticari geçmişiyle farklı sektörlerde iş yapabilme kabiliyeti kazanmış, yerel bir şirketten kıtalar arası ticari faaliyet yapan bir şirketler grubuna dönüşmüştür. Kurulduğu günden bu yana dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden aldığı güçle hızla büyüyen Soycan Şirketler Grubu, emin adımlarla yeni hedeflerine doğru ilerlemeye devam etmekte; Anadolu’nun ticari geleneğinin bir yansıması olan çok kültürlü yapısını yakın coğrafya ülkelerinde gerçekleştirdiği ticari faaliyetlerle perçinlemektedir.

Soycan Şirketler Grubu’nun temel iş alanları; lojistik ve tedarik zinciri yönetimi, uluslararası ticaret, otomotiv, e-ticaret, ağaç ve orman ürünleri, tarım ve hayvancılıktır. Soycan Şirketler Grubu; 2021 yılı itibarıyla 13 şirketle 6 ülkede (Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Belarus, Ukrayna, Bulgaristan) faaliyetlerini sürdürmekte olup ürün ve hizmetlerini tüm dünyaya pazarlamaktadır.

Global bakış açısından ödün vermeden “Be global, act local” anlayışını benimseyen Soycan Şirketler Grubu; Türkiye ofisi genel merkez olmakla birlikte faaliyet gösterdiği ülkelerde lokal insan kaynağıyla, sürdürülebilir iş birlikleri ve kalitede hizmet sunmaktadır. Soycan Şirketler Grubu çatısı altındaki şirketlerde, ölçülebilir kriterler doğrultusunda yüksek performans kültürü ve farklı lokasyonlar ve farklı kültürlerle çalışabilme esnekliği yaygınlaştırılırken, tüm paydaşlar için katma değer yaratılması hedeflenmektedir.

Soycan Şirketler Grubu sahip olduğu vizyoner bakış açısı, saygınlık, sürdürülebilir güçlü ortaklıkları, farklı coğrafyalarda bilgi ve deneyimi, farklı kültürlerde iş yapabilme kabiliyetiyle ana faaliyet alanlarında büyüyerek hem Türkiye hem de iş yaptığı diğer ülkelerin ekonomisine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir.

Soycan Şirketler Grubu, iş geliştirme ve büyümeye yönelik projelerini sadece finansal değil; uzun süreli, sürdürülebilir stratejik yatırım olarak da değerlendirmekte, değer yaratma, reel büyüme potansiyeli olan, mevcut yetkinliklerin değerlendirilebileceği projeleri ve sürdürülebilir yatırım projelerini önceliklendirmektedir.

other languages Other Languages