fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

Faaliyetlerimiz

Soycan > Sosyal Sorumluluk > Faaliyetlerimiz

Faaliyetlerimiz

Her Yol Eğitime Çıkar
CAG Logistics, “Her Yol Eğitime Çıkar” projesiyle Türkiye’nin yarınlarına destek oluyor

Soycan Şirketler Grubu’nun lojistik ve tedarik zinciri alanında faaliyet gösteren üyesi CAG Logistics, 2018 yılında başlattığı “Her Yol Eğitime Çıkar” sosyal sorumluluk projesiyle lise ve üniversite öğrencilerine sağladığı karşılıksız burs desteğini projenin 4’üncü dönemi olan 2021-2022 eğitim-öğretim yılında da devam ettiriyor.

Oyuncak Kardeşliği
Sarpedon Kids’ten “Oyuncak Kardeşliği” hareketine destek

Soycan Şirketler Grubu’nun bebek ve çocuk ürünleri sunan e-ticaret platformu sarpedonkids.com, Kurban Bayramı’nda dezavantajlı çocukların yüzünü güldürebilmek için bir iyilik hareketi başlattı. Bazı çocuklar oyuncakla ilk kez tanışırken, bazıları da hayalini kurduğu oyuncaklara kavuşuyor.

Sarpedon Kids Oyuncak Bağışı
Sarpedon Kids’ten Lösemili Çocuklara Anlamlı Destek

Soycan Şirketler Grubu’nun 0-14 yaş grubundaki çocukların fiziksel, ruhsal ve bilişsel gelişimine yardımcı olacak sağlıklı ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan e-ticaret platformu sarpedonkids.com, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda lösemili çocuklara oyuncaklarıyla destek oldu.

zihinsel-engelli-cocuk-atolyeleri-4
Mustafa Soycan Zihinsel Engelli Çocuk Atölyeleri

Sırada bekleyen öğrencilerin eğitime erişimini sağlamak için 4 derslikli prefabrik yapının inşa edilmesi, içinde bulunan atölyeler için gerekli makine, teçhizat ve aletlerin temininde kaynak ihtiyacının karşılanmasına yönelik katkı Soycan Şirketler Grubu tarafından sağlamıştır.

other languages Other Languages