fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

Sarpedon Kids’ten “Oyuncak Kardeşliği” hareketine destek

Soycan > Sosyal Sorumluluk > Faaliyetlerimiz > Sarpedon Kids’ten “Oyuncak Kardeşliği” hareketine destek
Sarpedon Kids Oyuncak Kardeşliği

Sarpedon Kids’ten “Oyuncak Kardeşliği” hareketine destek

Soycan Şirketler Grubu’nun bebek ve çocuk ürünleri sunan e-ticaret platformu sarpedonkids.com, Kurban Bayramı’nda dezavantajlı çocukların yüzünü güldürebilmek için bir iyilik hareketi başlattı. E-ticaret platformu, 8 Temmuz’a kadar Sarpedon Kids Instagram hesabını takip eden her yeni 20 takipçi için “Oyuncak Kardeşliği” projesine 1 oyuncak bağışlıyor.

Soycan Şirketler Grubu’nun bebek ve çocuk ürünleri sunan e-ticaret platformu Sarpedon Kids, bugüne kadar 200 bini aşkın dezavantajlı çocuğa oyuncak, kırtasiye ve giysi yardımı ulaştırılmasını sağlayan Oyuncak Kardeşliği projesine destek olmak için bir iyilik hareketi başlattı. ‘Oyuncaklarla büyümek her çocuğun hakkı’ düşüncesiyle yola çıkan Sarpedon Kids, Kurban Bayramı’nda çocukların yüzünü güldürebilmek için herkesi bu iyilik hareketine takipleriyle destek vermeye çağırıyor. İyilik hareketi kapsamında, Sarpedon Kids Instagram hesabını takip eden her yeni 20 takipçi için Oyuncak Kardeşliği’ne oyuncak bağışlanacak.

2018 yılında Ümit Kavak tarafından sosyal medyada başlatılan ve Şanlıurfa’dan İstanbul, Mersin, Artvin, Bingöl, Erzurum, Ağrı, Van, Mardin ve Adıyaman’a kadar yayılan Oyuncak Kardeşliği projesi kapsamında, köylerde ev ev gezilerek 3 yılda 200 bini aşkın çocuğa oyuncak, kırtasiye ve giysi yardımı ulaştırıldı. Proje sayesinde bazı çocuklar oyuncakla ilk kez tanışırken, bazıları da hayalini kurduğu oyuncaklara kavuşuyor.

 

Sarpedon Kids Instagram hesabı: @sarpedonkids

Kampanya linki: https://www.instagram.com/p/CQk4iybLWHH/

other languages Other Languages