fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

CAG LOGISTICS

Soycan > CAG LOGISTICS
CAG Logistics Logo

1952 yılında temelleri atılan, Soycan Şirketler Grubu’nun tedarik zinciri ve lojistik yönetimi alanında faaliyet gösteren üyesi CAG Logistics, “Zamanında, doğru yerde!” mottosuyla faaliyete başladığı ilk günden bu yana uluslararası taşımacılık sektörünün lideri olma vasfıyla çalışmalarını yürütmektedir.

CAG Logistics, dünya çapındaki güçlü acenta ağı ve 7 dilde hizmet veren deneyimli ve uzman kadrosuyla müşterilerine güvenilir hizmetler ve düşük maliyetler sunmaktadır. Doğu Avrupa, Orta Doğu, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Balkan ülkelerinde uluslararası karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, intermodal taşımacılık, proje ve 4PL taşımacılığı ile tedarik zinciri yönetimi alanlarında müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler üretmektedir. 3.000’in üzerinde tır ve 450 adet tedarikçisiyle uluslararası demiryolu ve karayolu taşımacılığında yıllık ortalama 150.000 ton ve 10.000 tırdan fazla yükleme yapmaktadır. CAG Logistics, 2020 yılı itibarıyla Finlandiya, İsveç, Norveç, Danimarka ve İngiltere’yi rotasına ekleyerek hizmet alanını genişletmeye devam etmektedir.

CAG Logistics, yetkin, dürüst, tutkulu, evrensel ve takım oyuncusu olma değerlerinden ödün vermeden, her zaman müşteri odaklı bir yaklaşım sunmaktadır. Rekabetçi fiyat anlayışı, söz verilen zamanda sorunsuz teslimat, 7/24 operasyon desteği, doğru bilgi akışı ve uzun vadeli iş birliği felsefesiyle karayolu ve demiryolu taşımacılığında bir marka haline gelmeyi başarmıştır.

Uluslararası firmaların yanı sıra, orta ölçekli yerel firmalardan da oluşan ve hızla genişleyen müşteri portföyü, güvenilirlik ve hizmette üstün kalite anlayışının en somut kanıtı ve CAG Logistics’in köklü geçmişinin en önemli kazanımıdır.

www.caglojistik.com
info@caglojistik.com

TÜRKİYE

ÇAĞ LOJİSTİK A.Ş.

Değirmenyolu Cad. Birman İş
Merkezi 23/1-9 K:3 İçerenköy,
Ataşehir, İstanbul
+90 (216) 577 14 44

BULGARİSTAN

CAG LOGISTICS BULGARIA LTD

Sofia – 1233, Serdika, Vranya Str. 73

ROMANYA

CAG LOGISTIC EXIM SRL ROMANIA

Vitan Caddesi, No: 58, Kat 8, Daire 64, Sektör 3, Bükreş

+40314260186

other languages Other Languages