fbpx
info@soycan.com
+90 (216) 577 1 444

ZEYNELA MOTOR VEHICLES

Soycan > ZEYNELA MOTOR VEHICLES
Zeynela Logo

2019 yılında, Avrupa taşımacılık ağında önemli bir transit noktası olan Belarus’ta kurulan ve 2020 yılında Ukrayna ve Türkiye şirketlerinin kurulmasıyla ürün yelpazesi, hizmet ve faaliyet alanını genişleten Zeynela, yüksek marka kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile uluslararası lojistik, ulaştırma, inşaat, tarım, savunma sektörlerine yönelik araçlar, ekipmanlar ve yedek parçaların distribütörlüğünü yapan güvenilir, otomotiv değer zinciri alanlarında verimli ve kârlı hizmet sunmayı hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

Soycan Şirketler Grubu’nun Koluman Holding (Mercedes Benz Türkiye’nin hissedarı ve en büyük distribütörü) ile ortak iştiraki olan Zeynela Motor Vehicles; Belarus, Ukrayna ve Türkiye şirketleriyle dünya standartlarındaki kaliteli ve uzun ömürlü ticari araçları, satış sonrası hizmetler ile rekabetçi imkanlarla sunmakta, vizyoner bakış açısı ile sektörün önde gelen uluslararası markalarını bünyesine katarak faaliyet gösterdiği pazarlarda satış ağını geliştirmektedir.

Satışın yanı sıra satış sonrası servise de yoğunlaşan ve gerçekleştirdiği bayi anlaşmalarıyla, farklı segmentlerin dahil olduğu geniş bir hedef kitleye ulaşan Zeynela’nın girdiği pazarlardaki stratejisi, sektörün önde gelen uluslararası markalarını bünyesine katarak ürün gamını genişletirken, aynı zamanda da bölgesel anlamda yüksek nitelikli yetkili bir bayi ve servis ağı yapısını kurmaktır.

Otomotiv alanında yetkin ekip yapılanmaları ile her girdiği ülkede, bünyesine kattığı markaları başarılı bir şekilde temsil eden Zeynela, aynı zamanda markaların uluslararası itibarını artırmakta, marka değerlerini yükseltmekte ve ihracat gelirlerine katkıda bulunmaktadır.

Zeynela, paydaşlarına sağladığı katkıların yanı sıra, sunduğu finansman seçenekleriyle müşterilerine de katma değer sağlamaktadır. Zeynela Finans, birçok banka ve leasing şirketi aracılığıyla geniş bir müşteri kitlesine uygun farklı paketlerle esnek finansal çözümler sunmaktadır.

www.zeynela.com
info@zeynela.com
www.koluman.by
info@koluman.by

TÜRKİYE

ZEYNELA MOTORLU TAŞITLAR A.Ş.

Değirmenyolu Cad. Birman İş Merkezi
23/1-9 K:3 İçerenköy, Ataşehir, İstanbul
+90 (216) 577 14 44

BELARUS

ZEYNELA MOTOR VEHICLES LLC

220113, Minsk, Str. Melezha 5,
Building 2, Office 419
+375 17 302 49 23

UKRAYNA

ZEYNELA MOTOR VEHICLES UKR LLC

BC Senator, 14th Floor, 32/2 Moskovska St, Kyiv, Ukraine
+380 67 410 63 61

other languages Other Languages